Share This Post

Poradniki

Jak płacić na aliexpress?

Przelewy24.pl najlepszą metodą płatności.

Aliexpress jako globalny portal sprzedażowy oferuje wiele sposobów płatności dostosowanych do różnych krajów, a dla polskich klientów najlepszą metodą realizowania płatności są Przelewy24.pl oraz karty płatnicze w aplikacji mobilnej aliexpress. Przelewy24.pl to polski agent rozliczeniowy, który obsługuje najpopularniejsze polskie banki, a płatności tą metodą są jak najbardziej bezpieczne. Zatem nie potrzebne jest konto walutowe wystarczy zwykłe konto złotówkowe do dokonania płatności za zakupy na chińskim portalu, a kurs przeliczenia na dolar amerykański jest bardzo korzystny i praktycznie nie widać na koncie różnicy między ceną produktu, a końcowym rozliczeniem. Zatem jak płacić na aliexpress? To bardzo proste wystarczy prześledzić poniższe kroki.

 • Jeśli jeszcze nie wypełniłeś swojego adresu wysyłki, możesz to zrobić po złożeniu zamówienia.
 • Przed dokonaniem płatności sprawdź dokładnie swoje zamówienie. Czy wybrałeś odpowiedni rozmiar, kolor i kwotę oraz czy wybrałeś właściwą metodę wysyłki.
 • Nie zapomnij również sprawdzić polityki celnej swojego kraju.
 • Twoje pieniądze zostaną przekazane sprzedawcy tylko po potwierdzeniu otrzymania zamówienia lub po zakończeniu Ochrony Kupującego.
 • Zlecenie można anulować tylko wtedy, gdy sprzedawca jeszcze go nie wysłał. Sprzedawca zostanie również poproszony o potwierdzenie anulowania.

Jak płacić na aliexpress

 1. Po wybraniu interesującego nas produktu i/lub jego wariantu oraz po wprowadzeniu danych adresowych, także kliknięciu w dalszej karcie “Kup od tego sprzedawcy” lub “Kup wszystko” przechodzimy do poniższego ekranu:jak płacić na aliexpress
 2. W punkcie 3. w dolnej części ekranu przechodzimy do wyboru metody płatności. mamy do wyboru:
  a. Karta Płatnicza – wpisujemy dane
  b. Wybieramy Przelewy24 w środkowym polu wyboru.
  c. Jeżeli masz Kupony Aliexpress do wykorzystania zaznacz “Użyj kuponu Aliexpress”
  d. Naciskamy przycisk “Confirm & Pay” (Potwierdzam i Płacę)
  jak płacić na aliexpress
 3. Przechodzimy do następnego etapu, w którym to widzimy podsumowanie oraz przeliczoną kwotę na złotówki. Na tym etapie możemy również zmienić metodę płatności.
  a. Jeżeli wszystko się zgadza klikamy “Pay Now” (“Zapłać Teraz”)
 4. Zostaniemy przeniesieni na stronę agenta Przelewy24.pl gdzie należy wybrać nasz bank.
 5. Po kliknięciu w ikonę naszego banku zostaniemy przeniesieni na stronę logowania, gdzie należy postępować jak przy zwykłym przelewie tradycyjnym. Dane do przelewy zostaną wypełnione automatycznie. Potwierdzamy nasza transakcję.

6. Po potwierdzeniu zostaniemy przeniesieni do ekranu potwierdzającego dokonanie transakcji.

Autoryzacja płatności może potrwać do 24 godzin po tym czasie sprzedawca zacznie realizować zlecenie. Jeżeli płatność zostanie zaakceptowana lub odrzucona zostaniesz o tym poinformowany przez e-mail.

Jeżeli z jakichś przyczyn Twoja płatność została odrzucona lub napotkałeś/łaś inne problemy z płatnością korzystaj z pomocy

Jak płacić na Aliexpress – wersja angielska

Włącz napisy w prawym dolnym rogu ekranu, a potem w ustawieniach (zębatka) wybierz automatyczne tłumaczenie na Polski.

Przydatne linki:

Share This Post